Różne możliwości – jeden cel. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

z przyjemnością informujemy, że od 1 czerwca 2020 r. wraz z Gminą Izabelin, realizujemy projekt „Różne możliwości – jeden cel = edukacja przedszkolna w Izabelinie bez barier.

Co dzieci robią w ramach projektu?

Realizowane zajęcia mają na celu wyrównanie szans edukacyjnych dzieci oraz doskonalenie ich umiejętności.

Pedagogika mądrej miłości przedszkolnej

Motywem naszego działania jest
pedagogika mądrej miłości przedszkolnej
inspirowanej wartościami głoszonymi przez
Janusza Korczaka oraz naszego patrona
księdza Aleksandra Fedorowicza.

rożne obrazki w kółkach

Z życia przedszkola

Archeolog w przedszkolu

W czerwcu nasze przedszkole odwiedził pan archeolog. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się się, w jaki sposób odkrywać można bardzo dawną historię, czym różni się zawód archeologa od paleontologa.

Kochany Tato

Drodzy Tatusiowie, Dziękujemy Wam za odwagę, cierpliwość, dobroć i zrozumienie. Życzymy Wam spokoju i zdrowia,radości i dobrego humoruoraz dumy z nas – dzieci. Smerfy https://youtu.be/hDilwcjgxCQ

„Z miłości do Boga i ludzi”

W imieniu fundacji im. ks. A. Fedorowicza „Przyjaciele Alego” serdecznie zapraszamy na popołudnie „Z miłości do Boga i ludzi”. Wydarzenie rozpocznie się 26.06.2021 r. o godz. 16:00 „Pod Sosnami” obok budynku Gminy Izabelin.

Gminne Przedszkole im. ks. A. Fedorowicza w Izabelinie