Różne możliwości – jeden cel. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

z przyjemnością informujemy, że od 1 czerwca 2020 r. wraz z Gminą Izabelin, realizujemy projekt „Różne możliwości – jeden cel = edukacja przedszkolna w Izabelinie bez barier.

Co dzieci robią w ramach projektu?

Realizowane zajęcia mają na celu wyrównanie szans edukacyjnych dzieci oraz doskonalenie ich umiejętności.

Pedagogika mądrej miłości przedszkolnej

Motywem naszego działania jest
pedagogika mądrej miłości przedszkolnej
inspirowanej wartościami głoszonymi przez
Janusza Korczaka oraz naszego patrona
księdza Aleksandra Fedorowicza.

rożne obrazki w kółkach

Z życia przedszkola

Życzenia Wielkanocne

W cichości ducha pozwólcie niech Miłość Zmartwychwstałego Jezusa działa w Waszym życiu nieustannie i otwiera serca na ufność, niezachwianą wiarę i nadzieję. W bliskości rodziny doświadczajcie szczęścia i spokoju.  Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym będzie Więcej…

Poszukiwanie Wiosny

Bystrzaki i Poszukiwacze Przygód poszukiwali wiosny. Każdy mały badacz za pomocą lupy obserwował czy na gałązkach pojawiły się już pączki, które oznaczają nadejście wiosny:)

Światowy Dzień Wody

Podczas Dnia wody Mali Odkrywcy barwili wodę bibułą, a następnie wykorzystali ją do utworzenia instrumentów. Dzięki wodzie znajdującej się w butelkach na różnym poziomie mogliśmy uzyskać różne dźwięki i ustawić je od najwyższego do najniższego.

Gminne Przedszkole im. ks. A. Fedorowicza w Izabelinie