Aktualny jadłospis

Zajęcia dodatkowe

Z życia przedszkola

Zajęcia malarskie

Zajęcia malarskie prowadzone przez Panią Basię w naszym przedszkolu są na wysokim poziomie.  Obecnie wystawione są obrazy grupy „Sówek” i „Motylków”.  

Misie w Urzędzie Gminy

Misie i Żabki miały możliwość zwiedzenia Urzędu Gminy w Izabelinie, poznanie niektórych wydziałów pracy oraz wzięcia udziału w głosowaniu na temat ważnych kwestii.

Zabawy z Enfosiem

Misie wzięły udział w Konkursie "Zabawy z Enfosiem" organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Enfoś bawił się i jadł z nami oraz pomógł stworzyć EKO kodeks.

Zabawy sensoryczne

Zabawy Misiów z cieczą nienewtonowską, która pozornie przeczy prawom fizyki. Zabawa była super, a dzieci zabrały ją do domu, żeby kontynuować zabawę.

Warsztaty owocowo-warzywne

Jak miło tworzyć własne obrazy z owoców, a potem je konsumować! Jeszcze przyjemniej jest robić sobie własny deser z galaretki, jogurtu i owoców! Pycha!

Jadłospis i piramida żywienia

W październiku Misie z pomocą Pani Ewy intendentki przypomniały sobie piramidę żywienia i stworzyły własny jadłospis na cały tydzień. W nagrodę zaangażowania w prace nad jadłospisem zrobiły z pomocą Pani Ewy pyszny koktajl z wybranych przez siebie owoców.

Kontakt

Gminne Przedszkole im. ks. A. Fedorowicza w Izabelinie

Adres

Ul. T. Kościuszki 17 05 – 080 Izabelin

Zadzwoń do nas

tel./fax 22 7226031 tel. kom. 500 227 208
Po godzinie 16:00: 505 501 826