Dbajmy o siebie nawzajem

Respektujemy zasady:

Do przedszkola przyprowadzaj wyłącznie zdrowe dziecko.

Po wejściu zmierz dziecku temperaturę poprzez zbliżenie rączki dziecka do termometru, w przypadku temperatury + 37,5 ↑ nie pozostawiaj dziecka w przedszkolu.

Pamiętaj o założeniu maseczki zasłaniającej usta i nos.

Dezynfekuj ręce.

Wchodząc do części wspólnej – szatnia – zachowaj zasadę 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi.

W szatni może się znajdować 6 dzieci z opiekunami (razem 12 osób).

Zachowuj dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem minimum 2 m.

Zachowuj dystans od pracowników przedszkola 2 m.

Po przyprowadzeniu/odebraniu dziecka, nie zwlekaj, bezzwłocznie opuścić teren przedszkola.

Odbierając dziecko z grupy nie przeciągaj kontaktu z nauczycielem.

Nie wchodź na salę.

Nie obrażaj się, jeśli personel przedszkola poprosi Cię o dostosowanie się do zasad.

Ogranicz do minimum przebywanie na terenie placówki, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

W dalszym ciągu obowiązuje Procedura funkcjonowania przedszkola w czasie epidemii COVID -19

Drodzy Rodzice

Drzwi wejściowe zamykane są na klucz w godzinach 9.00-12.00 i 13.00-15.00. Prosimy dzwonić do sekretariatu

W oddziałach sześciolatków dzieci wprowadza na teren przedszkola/odprowadza z grupy dyżurująca osoba z personelu

Codziennie o godzinie 11.30 wychowawcy z grup mierzą dzieciom temperaturę.

W sekretariacie przedszkola może przebywać tylko jedna obsługiwana osoba.

Kontakt rodzica z nauczycielem w celu omówienia spraw dotyczących dziecka możliwy jest po uprzednim umówieniu spotkania. W przypadku wymiany pilnych informacji nauczyciel zachowuje wytyczne dotyczące zasad zachowania w przestrzeni publicznej.

Jeśli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno przyprowadzać dziecka do przedszkola. Poinformuj o tym przedszkole!

Kontakt z przedszkolem: dyrektor500 227 208,

sekretariat22 722 60 31,