Zajęcia prowadzą pani mgr Małgorzata Chomicz - Kieniewicz oraz mgr Aleksandra Dobroszkiewicz

Drodzy Rodzice , zachęcamy do regularnego i systematycznego utrwalania wywołanych głosek na podstawie materiałów z zeszytu. Obecna sytuacja może spowodować, że w pewnym momencie zabraknie Wam propozycji ćwiczeń. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. W zakładce „Zajęcia z logopedą” zamieszczamy teraz więcej propozycji zabaw rozwijających mowę. Wiele wydawnictw na czas pandemii proponuje darmowe ćwiczenia, wersje DEMO programów do ćwiczeń w domu. Niektóre z tych propozycji znajdziecie tutaj. Zostańcie w domu i ćwiczcie. Na zdrowie!

Logopeda przeprowadza orientacyjne badania słuchu, zgryzu dziecka, zwraca uwagę na symetrię pracy artykulatorów, sposób oddychania dziecka, głos, bogactwo słownictwa i jego rozumienie, motywację do mówienia oraz poziom umiejętności opowiadania.

Dzieci 5 i 6 letnie spotykają się na indywidualnych lub grupowych zajęciach w gabinecie logopedycznym. Po przeprowadzonych badaniach mowy i diagnozie, w zależności od potrzeb, dzieci kwalifikowane są na także na terapię indywidualną.

Małgorzata

Chomicz-Kieniewicz

Aleksandra Dobroszkiewicz

–