Dzieci postanowiły same upiec muffinki i zanieść je do Kawiarni Mnie Mnie w Izabelinie, która mieści sie w Urzędzie Gminy Izabelin przy ul. 3 Maja 42.

W naszym przedszkolu od lat prowadzony jest projekt Przedszkole Promujące Zdrowie, który ma zadanie propagowania zdrowego stylu odżywiania. W ramach zajęć projektowych dzieci są zachęcane do samodzielnego przygotowywania posiłków z rodziną, spędzania czasu przy wspólnym stole i unikania spożywania wysoko przetworzonych i niezdrowych dań. Pomysł wspólnego pieczenia babeczek idealnie wpisał się w ten projekt, tym bardziej, że dzieci mogły podzielić się z innymi. We wtorek, wspólnie z Paniami i p. Dyrektor zaniosły je do Kawiarni Mnie Mnie.

A tak powstawały nasze babeczki. Smacznego!

Kawiarnia jest prowadzona całkowicie w czynie społecznym przez zaangażowanych rodziców z Izabelina, przy wsparciu Pani Doroty Zmarzlak – wójta gminy Izabelin. Lokal życzliwie udostępnia Urząd Gminy Izabelin, nieustanną pomoc w projekcie zapewnia Centrum Kultury Izabelin