23 września – pierwszy dzień jesieni w naszym przedszkolu.

Skrzaty, Świetliki, Tropiciele, Bystrzaki i Poszukiwacze przygód, uroczyście postanowiły powitać pierwszy dzień jesieni. Tego dnia w strojach dzieci dominowały, jesienne barwy: pomarańczowy, czerwony, żółty i brązowy. Dla naszych dzielnych przedszkolaków, zostały zorganizowane liczne konkursy, gry, tańce, zagadki pogłębiające wiedzę na temat kolorowej jesieni. Ogromną niespodzianką, było przybycie do przedszkola Pani Jesieni z koszem jesiennych darów oraz ciekawymi zadaniami do wykonania.

Oczywiście sprytne przedszkolaki, świetnie sobie poradziły nawet z tymi najbardziej ukrytymi zadaniami. Z wielką radością uczestniczyły w proponowanych aktywnościach, bawiąc się przy tym fantastycznie.