Drodzy Rodzice

W związku z panującą sytuacją, w tym roku szkolnym zostały zmienione zasady organizacji pracy przedszkola w okresie wakacji. Nasze przedszkole czynne będzie tylko dla naszych przedszkolaków

od 1 lipca do 14 sierpnia. Natomiast od 17 do 31 sierpnia przedszkole jest zamknięte.

Rodzice chcący zgłosić dziecko do przedszkola, proszeni są o:

1. Zapoznanie się z  Procedurą bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie epidemii COVID-19 w Gminnym Przedszkolu im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie.
  2. Złożenia wypełnionej deklaracji i oświadczeń mailowo lub osobiście w sekretariacie przedszkola  do 19 czerwca 2020r.
  3. Rodzice dzieci korzystających z usług przedszkola w chwili obecnej wypełniają tylko Deklarację pobytu podczas wakacji.
  4. Uiszczenia opłaty za korzystanie z usług przedszkola w okresie wakacji do 30 czerwca 2020r. (wyliczona opłata zostanie przesłana na adres mailowy rodzica po 22 czerwca 2020r )

Informację o zakwalifikowaniu dziecka na okres wakacji wraz z wyliczoną opłatą otrzymają Państwo drogą mailową lub telefoniczną.

KROK 1

Rodzic zobowiązany jest do dokładnego zapoznania się z Procedurą bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie epidemii COVID-19 w Gminnym Przedszkolu im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie (Pliki do pobrania)

KROK 2

Rodzice, którzy chcą zgłosić dziecko od  do przedszkola, wypełniają  i dostarcza ją do przedszkola ” Deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola„(Pliki do pobrania)mailowo lub osobiście do sekretariatu przedszkola do godz 16:00.

KROK 3

Rodzice, którzy zgłosili dziecko czekają na decyzję dyrektora o zakwalifikowaniu dziecka do Gminnego Przedszkola im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie zgodnie z kryteriami MEN i GIS.

KROK 4

Rodzice dziecka, które zostanie zakwalifikowane, wypełniają „Oświadczenie – załącznik nr 2” oraz „Deklaracja rodzica – załącznik nr 3” i dostarczają do przedszkola.

Rodzice, którzy chcą zgłosić dziecko w późniejszym terminie, powinni zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem (ok. tygodnia) aby umożliwić zweryfikowanie możliwości przyjęcia.

W okresie działań opiekuńczych grupy w naszym przedszkolu są łączone, tzn. w jednej grupie przebywają dzieci w różnym wieku.

Pliki do pobrania:

Procedura bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie epidemii COVID-19 w Gminnym Przedszkolu im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie.

Deklaracja i oświadczenia uczęszczania dziecka do przedszkola.