Troszeczkę inaczej niż zwykle, ale również uroczyście, sympatycznie i wesoło zakończyliśmy rok przedszkolny. Na polanie Jakubów spotkaliśmy się z naszymi absolwentami Zajączkami i Krasnalami. Dziękuję rodzicom z obydwu grup sześciolatków za zorganizowanie spotkania.

Kochani absolwenci

Jesteście cudowni, tak bez żadnych prób i przygotowań poradziliście sobie znakomicie z występem. Było wesoło, wzruszająco, serdecznie. Dziękuję Wam za cztery lata wspólnej zabawy, radości i nauki.

Po wakacjach rozpoczniecie naukę w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Obserwując Was przez czas edukacji przedszkolnej mam pewność, że w szkole poradzisz sobie doskonale. Czeka Was tam nie tylko nauka, ale i zabawa, a przede wszystkim mnóstwo  nowych wyzwań i doświadczeń. Życzę Wam dużo radości i satysfakcji w pokonywaniu tychże wyzwań, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz takich nauczycieli, którzy swoją postawą i zaangażowaniem będą w Was rozwijać pasje, zainteresowania i motywację do zdobywania wiedzy.

A jak czasem zatęsknicie za przedszkolem, to zapraszam serdecznie w odwiedziny!

Drodzy Rodzice

Dziękuję za współpracę, za wspieranie nas życzliwością, dobrym słowem, które jest najmocniejszą motywacją w podejmowaniu działań. Dziękuję również za dzielenie się spostrzeżeniami na temat funkcjonowania placówki, co jest bardzo cenne i konstruktywne. Macie cudowne, mądre i bardzo dobrze przygotowane dzieci do szkoły.

Życzę Wam dużo siły i rozwagi we wspieraniu waszych pociech w tym drugim etapie edukacji. Pamiętajcie, że to Wasza postawa, miłość, okazywane zainteresowanie, czas poświęcony dzieciom zaowocuje sukcesami małych uczniów i pozwolą pokonać każde nowe doświadczenie. Szkoła jest dla dziecka wyzwaniem, a nowe wyzwania motywują do działania. Motywujcie swoje dzieci i stwarzajcie im jak najlepsze warunki do działania i poznawania świata.

Dyrektor Przedszkola

Beata Podgajna