Różne możliwości – jeden cel. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

z przyjemnością informujemy, że od 1 czerwca 2020 r. wraz z Gminą Izabelin, realizujemy projekt „Różne możliwości – jeden cel = edukacja przedszkolna w Izabelinie bez barier.

Co dzieci robią w ramach projektu?

Realizowane zajęcia mają na celu wyrównanie szans edukacyjnych dzieci oraz doskonalenie ich umiejętności.

Pedagogika mądrej miłości przedszkolnej

Motywem naszego działania jest
pedagogika mądrej miłości przedszkolnej
inspirowanej wartościami głoszonymi przez
Janusza Korczaka oraz naszego patrona
księdza Aleksandra Fedorowicza.

rożne obrazki w kółkach

Z życia przedszkola

Rowerowy Maj

Już po raz drugi uczestniczymy w kampanii Rowerowy Maj. Zachęcamy wszystkich do wyjścia z samochodu, na rzecz roweru, hulajnogi lub rolek.

Ksiądz Ali – człowiek dialogu

Najbliższy tydzień (10-14.05) rozpocznie pierwszą część projektu pt. „Ksiądz Ali – człowiek dialogu”, którego celem będzie przybliżenie osoby naszego patrona ks. Aleksandra Fedorowicza.

Jadłospis (4.05-7.05.2021)

JADŁOSPIS ( 4.05.2021- 7.05.2021) PONIEDZIAŁEK ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK WTOREK ŚNIADANIE Pieczywo mieszane  z masłem serem żółtym, kiełbasą  krakowską,1,7  pomidory, słupki z topinambur, gruszka, kawa inka na mleku, woda mineralna.  Alergeny:  zboża (1), mleko i produkty Więcej…

„Żabki Tropicielami”.

Dziś byliśmy tropicielami, obserwowaliśmy owady z wykorzystaniem łup, rejestrowaliśmy wyniki obserwacji, porównywaliśmy wygląd owadów, współdziałaliśmy w zespołach.

Gminne Przedszkole im. ks. A. Fedorowicza w Izabelinie